Contact Center KorzyściContact CenterContact Center TechnologieceteDialer - Auto DialerContact Center Wsparcie techniczContact Center skalowalność

Korzyści

CETEKOM Contact Center to innowacyjna platforma teleinformatyczna dla branży Call Center. Wdrożenie naszego systemu niesie za sobą szereg korzyści przekładających się wprost na wynik finansowy prowadzonej działalności.

Podstawową zaletą naszego systemu jest zorientowanie na procesy biznesowe, co w efekcie uniezależnia jego funkcjonalność od platformy telekomunikacyjnej. Dzięki temu stworzyliśmy system pozbawiony ograniczeń występujących w systemach konkurencyjnych. Najważniejsza dla nas jest prawidłowa, elastyczna, w pełni funkcjonalna obsługa każdych procesów biznesowych naszych klientów, nawet tych najbardziej skomplikowanych pod względem nałożonych na system wymagań.

Prostota użytkowania systemu daje nowym klientom możliwość łatwego i szybkiego startu biznesu Call Center na najwyższym poziomie.

Nieograniczona możliwość dostosowania systemu w zakresie skali realizowanych procesów biznesowych, daje naszym klientom możliwość dynamicznego rozwoju.

Funkcjonalność paneli konsultanta i narzędzi koordynatora przekłada się bezpośrednio na podwyższenie wydajności pracy pojedynczego pracownika.

Kreator szablonów raportów pozwala na tworzenie dowolnych, dedykowanych dla procesu biznesowego raportów nie tylko z danych systemu Call Center, ale z dowolnej, innej bazy danych.

System jest elastyczny funkcjonalnie, co pozwala klientom realizować procesy biznesowych o specyficznych wymaganiach. Osiągnęliśmy to dzięki zastosowaniu szablonów, zaawansowanego zarządzania uprawnieniami użytkowników, w pełni zintegrowanej bazy danych klientów oraz indywidualnie organizowanego miejsca pracy konsultanta, czyli jego panelu.

Dowolne scenariusze skryptów rozmów tworzonych przez administratorów lub koordynatorów przy użyciu wbudowanego kreatora pozwalają tworzyć wydajne, idealnie dopasowane do potrzeb klientów kampanie.

Konsolidacja kampanii wychodzących i przychodzących pozwala zapomnieć konsultantowi z jakim typem procesu ma do czynienia. Konsultant wykonuje ściśle określone zadania w jednym panelu. Z kolei koordynator monitoruje i raportuje proces biznesowy, który może się składać z wielu kampanii wychodzących i przychodzących.

Elastyczne, dedykowane dla procesów biznesowych systemy IVR zintegrowane z dowolnymi bazami danych, syntezatorem mowy i systemem rozpoznawania mowy.

Firma CETEKOM oprócz dostarczenia i wdrożenia produktu zapewnia wsparcie techniczne na najwyższym poziomie. Szczegóły znajdziecie Państwo w dziale eSupport.